Інтернет-магазин Raskraski.com.ua створений для людей, які захоплюються популярними творчими хобі та рукоділля! Вони малюють картини по номерах, викладають алмазну вишивку, створюють оригінальні вироби своїм руками. Люблять доповнювати інтер'єр в своєму будинку handmade виробами.

Цінителям модних хобі ми пропонуємо трендові новинки, кращі набори живопису за номерами і малювання камінням. На сайті зібрані набори для творчості кращих виробників України. Легко підібрати круте і цікаве заняття для себе або в якості подарунка рідним і близьким. З нашим інтернет-магазином у вас більше не буде проблем, чим же здивувати друзів або колег. Тематичні картини-розмальовки легко підібрати до будь-якого свята!

Працює магазин в Києві та забезпечує доставку розмальовок по номерах і інших наборів по всій Україні по допоиогою перевізника — компанії «Нова пошта». Для жителів столиці здійснюється кур'єрська доставка після попереднього узгодження замовлень. Найчастіше — на наступний робочий день після узгодження покупки з нашими менеджерами. У Києві у нас є склад. Він працює без шоу-руму, тому покупці не мають можливості забрати картини самовивозом.

Оформити покупку картин за номерами через корзину або кнопку «Швидке замовлення» ви можете в будь-який зручний для вас час. Для їхнього підтвердження наші менеджери зв'яжуться з вами в робочий час:

  • у будні дні з 9:00 до 19:00;
  • у суботу з 10:00 до 15:00.